Strona Główna - O firmie

O firmie


Firma Bistar jest przedsiębiorstwem działającym od 1992 r. jako spółka komandytowa.

Podstawą działalności firmy jest handel hurtowy oraz produkcja. Handel oparty jest głównie na obrocie wyrobami hutniczym realizowanym w obrębie Unii Europejskiej oraz Rosji i Ukrainy. Produkcja skupiona jest wokół branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Specjalizujemy się w produkcji zaawansowanych technologicznie elementów z tworzyw termoplastycznych metodą wtrysku i wytłaczania oraz produkcji i montażu kablowych wiązek elektrycznych.
Tworzenie kultury handlu opartej na rzetelności, wiarygodności i wzajemnym zaufaniu jest naszą dewizą. Wnikliwa analiza rynku, ciągłe doskonalenie umiejętności, unowocześnianie technologii produkcji oraz wieloletnie doświadczenie ułatwiają nam wyszukiwanie rozwiązań dla powierzonych zagadnień. Na przestrzeni lat nasza firma znacząco wzbogaciła zarówno park maszynowy jak i kadrę pracowniczą co pozwoliło na poszerzenie oferty. Nowe inwestycje realizowane są w oparciu o wypracowywane środki własne oraz pomocowe unijne.
Potwierdzeniem naszego profesjonalizmu, elastyczności i optymalizacji stosowanych rozwiązań jest posiadany od 2000 roku certyfikat ISO 9001. Dzięki racjonalizacji kosztów produkcji i jakości produktu nasza oferta jest bardzo konkurencyjna na rynku. Naszym priorytetem jest zadowolenie Klienta poprzez terminowe dostarczanie wyrobów i usług.


 

firma1

Krajowy Rejestr Sądowy: 0000126790
NIP:
PL5420202871
REGON: 050504279
Rok założenia: 1992 r
Status prawny firmy: Spółka komandytowa
Kapitał założycielski: 2 100 000 PLN